Movies
Ratings
248
SkyfallRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0