Movies
Ratings
120
Heart is...Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
PunchRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0