Movies
Ratings
274
Eye For An EyeRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.0
PoseidonRated ★ 1.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 1.5
ShooterRated ★ 0.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 2.0