Movies
Ratings
67
Red CliffRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0