Movies
Ratings
370
LooperRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.5
Open CityRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 1.5
The Woman in BlackRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 3.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0