Movies
Ratings
50
Love LetterRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0- Tears of AfricaRated ★ 5.0
- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0