Movies
Ratings
109
Into the StormRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.5