Movies
Ratings
415
Better DaysRated ★ 5.0
On TourRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Mansfield ParkRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Just VisitingRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0