Movies
Ratings
213
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 3.5