Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5