Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5