Movies
Ratings
131
White ChicksRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0