Titles you rated
Open CityRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Employee of the MonthRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Big StanRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 4.0