Movies
Ratings
335
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0