Titles you rated
Still WalkingRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5