Movies
Ratings
45
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0