Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5