Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 0.5
Fabricated CityRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Memories of the SwordRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0