Movies
Ratings
81
The GreyRated ★ 4.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 5.0
The Darkest HourRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0