Movies
Ratings
501
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.5- Almost CheRated ★ 2.5
The ExecutionerRated ★ 2.5
LawlessRated ★ 4.0
LockoutRated ★ 2.5- My Father Is HeroRated ★ 3.0
- Rumble in the BronxRated ★ 3.5
TumbleweedRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 2.5
Dangerously ExcitedRated ★ 2.5
DreddRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.5
The TownRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0