Titles you rated
TitanicRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The HostRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0