Titles you rated
The Last AirbenderRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 0.5
CubeRated ★ 0.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5