Titles you rated
The Front LineRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 1.0