Movies
Ratings
83
BurlesqueRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
Brigsby BearRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Keep the Lights OnRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Sorority BoysRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.5