Titles you rated
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Scary Movie 3Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
RamboRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0