Movies
Ratings
21
Before I FallRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 2.0