Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0