Titles you rated
Jennifer's BodyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Joy RideRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 0.5
Dog DaysRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 3.0
Mafia MammaRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0