Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- HeroRated ★ 1.0
CureRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Landmine Goes ClickRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.0