Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0