Movies
Ratings
26
Now You See MeRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0