Movies
Ratings
1359
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
In Your EyesRated ★ 4.0
57 SecondsRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Ano Hitoga KietaRated ★ 3.0
NovocaineRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0