Movies
Ratings
23
The ChaserRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Ghosts of Girlfriends PastRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0