Movies
Ratings
335
The NotebookRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The LoraxRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
That Awkward MomentRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Two Night StandRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 2.0
Just Friends?Rated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 1.5- Romeo and JulietRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 2.5
Sad MovieRated ★ 3.0