Movies
Ratings
270
The RoundupRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
JobsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
The OutsiderRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0