Movies
Ratings
63
About TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0