Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Good Morning, VietnamRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Love NowRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 1.0
MatildaRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0