Titles you rated
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 0.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5- Ali Wong: Single LadyRated ★ 4.0