Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Project XRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Change-UpRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
WaruboroRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0