Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 1.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
21Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0