Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
AntzRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
AbigailRated ★ 1.5