Movies
Ratings
351
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0