Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5