Movies
Ratings
1257
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
The LoverRated ★ 2.0
My Rainy DaysRated ★ 2.0
Day DreamsRated ★ 1.5
The FugitiveRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 1.5
Miss PotterRated ★ 1.5
Another YearRated ★ 1.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 1.0
You're Not YouRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 1.5
A Matter of InterpretationRated ★ 1.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 2.0- When Winter ComesRated ★ 2.0
Bagdad CafeRated ★ 2.0
SlamRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 4.0
MilkRated ★ 3.0