Movies
Ratings
281
Begin AgainRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 4.0
The Pilgrim’s ProgressRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
You AgainRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0