Movies
Ratings
260
ParasiteRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
RampageRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0