Titles you rated
White ChicksRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0