Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0