Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 0.5
The Berlin FileRated ★ 1.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 1.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 4.5