Titles you rated
EverglowRated ★ 4.5
RisenRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 4.5
MinariRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0- Winter sleepRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
The Sea of TreesRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
InnocenceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0